Вісь хитання МТЗ 82, 900, 100 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-2301058, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x130x50мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2301058 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

