Фланець 5 отв. МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 72-2308017, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x170мм., орієнтовна вага - 7,59400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 72-2308017 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.59400 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 210 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴

