Фланець 8 отв. МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 82-2308017, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x200мм., орієнтовна вага - 8,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вага | 8.5 кг |
| Код запчастини | 82-2308017 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 250 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Стан | Нове |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴

