Кронштейн Ц-50 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 102-2301023-01, призначена для МТЗ, Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x250x90мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 102-2301023-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴

