Вісь хитання МТЗ 50, 80 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-3000011, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x350x50мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-3000011 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

