Пружина переднього моста МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-3001022, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x210x70мм., орієнтовна вага - 2,18400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-3001022 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.18400 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

