
Втулка переднього бруса МТЗ, ЮМЗ
250 ₴
- В наявності
- Код: 2330898817
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка переднього бруса МТЗ, ЮМЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 40-3001022, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x50мм., орієнтовна вага - 0,38800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40-3001022 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38800 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
