
Втулка кулака висувного МТЗ верхн. сталь
230 ₴
- В наявності
- Код: 2330898819
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка кулака висувного МТЗ верхн. сталь <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-3001052, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x45x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-3001052 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
