
Втулка кулака висувного МТЗ нижн. чавун
410 ₴
- В наявності
- Код: 2330898820
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка кулака висувного МТЗ нижн. чавун <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-3001021, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x60мм., орієнтовна вага - 1,44000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-3001021 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.44000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
