
Палець керування рульового з ГОРУ МТЗ в сб.(вир-во Україна)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 2334891071
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Палець керування рульового з ГОРУ МТЗ в сб.(вир-во Україна)
Номер деталі Ф80-3405101-Б ЗИ, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x130x30мм., орієнтовна вага - 0,59400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | Ф80-3405101-Б ЗИ |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59400 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 30 мм |
| Сумісність | МТЗ, |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
