
Компресор МТЗ (Д-240, Д-243, Д-245)
7 170 ₴
- В наявності
- Код: 2335798879
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор МТЗ (Д-240, Д-243, Д-245) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі А.29.01.000, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x320x130мм., орієнтовна вага - 8,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | А.29.01.000 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.20000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 170 ₴
