
Кожух гальма роб. (вир-во РЗТ м.Ромни)
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 2335867902
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кожух гальма роб. (вир-во РЗТ м.Ромни)
Номер деталі 70-3502035, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x280x70мм., орієнтовна вага - 6,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 70-3502035 |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.40000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Основні атрибути | |
| Марка | МТЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴
