
Кожух гальма стоян. МТЗ 80, 82, 1005,1025, 1221 (вир-во РЗТ м.Ромни)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 2335867903
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кожух гальма стоян. МТЗ 80, 82, 1005,1025, 1221 (вир-во РЗТ м.Ромни)
Номер деталі 50-3502035-А2, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x280x100мм., орієнтовна вага - 7,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-3502035-А2 |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 260 мм |
| Марка | МТЗ |
| Сумісність | МТЗ, |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴
