
Камера гальм. з пружинним енергоаккомплектом (у зборі,тип 20/20) ЄВРО
2 630 ₴
- В наявності
- Код: 2535608316
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера гальм. з пружинним енергоаккомплектом (у зборі,тип 20/20) ЄВРО <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 661-3519100, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x280x150мм., орієнтовна вага - 8,72000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 661-3519100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.72000 кг |
| Висота | 150 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630 ₴
