
Накладки гальм. КАМАЗ ЄВРО свердл. комплект із заклепками (вир-во Трібо)
2 770 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 2535674710
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладки гальм. КАМАЗ ЄВРО свердл. комплект із заклепками (вир-во Трібо)
Номер деталі 6520-3501105, призначена для КамАЗ ""Евро"", КамАЗ-6520.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x180мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Примечание: КамАЗ "Евро", КамАЗ-6520,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 180 мм |
| Код запчастини | 6520-3501105 |
| Марка | КамАЗ "Євро" |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 770 ₴/комплект
