
Стакан верхній Т 150 (вир-во Україна)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 2817809545
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан верхній Т 150 (вир-во Україна)
Номер деталі 151.37.102-1Б, призначена для ХТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x80мм., орієнтовна вага - 2,73000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 151.37.102-1Б |
| Виробник | ХТЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ХТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.73000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴
