
Диск гідромуфти Т-150 (металлокераміч.) (вир-во Китай)
420 ₴
- В наявності
- Код: 2817881480
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гідромуфти Т-150 (металлокераміч.) (вир-во Китай)
Номер деталі 150.37.074, призначена для ХТЗ, Т-150 К, Т-150 Г, Т-156.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 215x215x3мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.37.074 |
| Виробник | ХТЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ХТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Висота | 3 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
