
Муфта рухома КПП т 150 (вир-во Україна)
720 ₴
- В наявності
- Код: 2817886677
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта рухома КПП т 150 (вир-во Україна)
Номер деталі 151.57.242, призначена для ХТЗ, Т-150 К, Т-150 Г, Т-156.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x45мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.58 кг |
| Код запчастини | 151.57.242 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | ХТЗ |
| Сумісність | ХТЗ, Т-150 К, Т-150 Г, Т-156, |
| Стан | Нове |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
