
Електробензонасос Еталон, ТАТА зовнішній 12В
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 3211879223
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробензонасос Еталон, ТАТА зовнішній 12В <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 0580464038DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x200x60мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0580464038DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴
