
Шестерня 5-пер. валу пром. ЗІЛ, ПАЗ, МАЗ (дв.245, Z = 41)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 3217799636
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шестерня 5-пер. валу пром. ЗІЛ, ПАЗ, МАЗ (дв.245, Z = 41)
Номер деталі 3206-1701185, призначена для МАЗ, ЗИЛ, Автобус, ПАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x80мм., орієнтовна вага - 3,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3206-1701185 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.35000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
