Вал КПП первинний MYY5T ISUZU, Богдан Е2 14 шліц <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8972529241DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x290x100мм., орієнтовна вага - 2,68000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8972529241DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.68000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

