
Синхронізатор КПП 4-5 передачі ISUZU, Богдан Е2 14 шліців
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 3217878193
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Синхронізатор КПП 4-5 передачі ISUZU, Богдан Е2 14 шліців <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8973001950DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x120x30мм., орієнтовна вага - 1,05000кг.
Примечание: 14 шлицов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8973001950DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 115 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
