
Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD 30,0mm 2 латунні підшипники
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 3230861172
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD 30,0mm 2 латунні підшипники <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5-87830536-0, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x200x70мм., орієнтовна вага - 2,89200кг.
Примечание: NKR/NPRФ30*188MMИдеальная геометрия шкворня по всей длине, закалка на одинаковую глубину по всей поверхности в соответствии с ГОСТ, шариковые подшипники.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5-87830536-0 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.89200 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 85 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
