Тяга рульова ПАЗ поздовжня сошки (2-а вигину) у зборі
Номер деталі 3205-3414010, призначена для Автобус, ПАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x910x70мм., орієнтовна вага - 6,17000кг.
Примечание: два изгиба, бензин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3205-3414010 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.17000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 130 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 910 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

