
Шкворень у компл. Еталон, ТАТА Е1-Е3 STD 30,0mm 2 латунних підшип.
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 3234878196
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкворень у компл. Еталон, ТАТА Е1-Е3 STD 30,0mm 2 латунних підшип.<ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 885433190709DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x210x70мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Примечание: Идеальная геометрия шкворня по всей длине, закалка на одинаковую глубину по всей поверхности в соответствии с ГОСТ, шариковые подшипники.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 885433190709DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
