
Насос ГПК Еталон, ТАТА (RIDER)
4 350 ₴
- В наявності
- Код: 3234890980
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос ГПК Еталон, ТАТА (RIDER)
Номер деталі RD252723110103, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x140x175мм., орієнтовна вага - 5,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RD252723110103 |
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.27000 кг |
| Висота | 175 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴
