
Накладка гальм. АВТОБУС (3ТР-171-01) (R0 - 11мм) із заклепками (вир-во Трібо)
1 160 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 3235792224
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладка гальм. АВТОБУС <БОГДАН> (3ТР-171-01) (R0 - 11мм) із заклепками (вир-во Трібо)<БОГДАН> (3ТР-171-01) (R0) с заклепками проивзодство Трибо, ОАО, г.Белая Церковь.
Номер деталі AKL 772 FF, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x120x50мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Примечание: Автобус,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AKL 772 FF |
| Виробник | Трібо |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Група програм | Гальма |
| Марка | Автобус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴/комплект
