
Барабан гальмівний задній ISUZU, Богдан
3 490 ₴
- В наявності
- Код: 3235799448
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний задній ISUZU, Богдан <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8971020013, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 370x370x160мм., орієнтовна вага - 22,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8971020013 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.50000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 370 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 490 ₴
