
Шланг гальмівний ЛіАЗ L=570мм, метал. обплетення (гайка-гайка) М18х1,5
330 ₴
- В наявності
- Код: 3235817280
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ЛіАЗ L=570мм, метал. обплетення (гайка-гайка) М18х1,5 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 22,350651, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x570x20мм., орієнтовна вага - 0,21200кг.
Примечание: М18х1,5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22.35065 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
