
Шланг гальмівний ЛіАЗ, ЛАЗ L=550мм, (г-г)
320 ₴
- В наявності
- Код: 3235817281
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ЛіАЗ, ЛАЗ L=550мм, (г-г) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 002-3506110, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 24x550x24мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Примечание: М18х1,5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 002-3506110 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 24 мм |
| Група програм | Гальма |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
