Вологовідділювач Богдан, Еталон з підігрівом із фільтром <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 264143700105-BE, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x200мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 264143700105-BE |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 250 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

