Фільтр вологовідділювача Богдан, Еталон <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4324100202-ВЕ, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x160мм., орієнтовна вага - 2,76000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4324100202-ВЕ |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.76000 кг |
| Висота | 160 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 130 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

