
Циліндр гальм. перед. мосту ISUZU, Богдан Е-2 задній правий (з прокачуванням)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 3235882934
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Циліндр гальм. перед. мосту ISUZU, Богдан Е-2 задній правий (з прокачуванням) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8973588770DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x110x70мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8973588770DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
