
Циліндр гальм. перед. мосту ISUZU, Богдан Е2 передній правий (без прокачування)
760 ₴
- В наявності
- Код: 3235882935
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр гальм. перед. мосту ISUZU, Богдан Е2 передній правий (без прокачування) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8973588750DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x70мм., орієнтовна вага - 1,33000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8973588750DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.33000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
