
Циліндр гальм. зад. мосту ISUZU, Богдан Е2 передній правий (з прокачуванням з АБС)
760 ₴
- В наявності
- Код: 3235882941
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр гальм. зад. мосту ISUZU, Богдан Е2 передній правий (з прокачуванням з АБС) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8973588810DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x70мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8973588810DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
