Трос вибору передач (нейтралі) ISUZU, Богдан Е2 L=3,024м <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8973504360DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x3024x20мм., орієнтовна вага - 1,89600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8973504360DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.89600 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 20 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 3024 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

