
Електродвигун обігрівача кабіни Еталон 24V у корпусі на підшипниках
2 370 ₴
- В наявності
- Код: 3281882819
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електродвигун обігрівача кабіни Еталон 24V у корпусі на підшипниках <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 270754740101-1DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x150мм., орієнтовна вага - 2,18500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 270754740101-1DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.18500 кг |
| Висота | 150 мм |
| Група програм | Вентиляція, опалення |
| Марка | Автобус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴
