
Шланг гальмівний М 2141 передній
260 ₴
- В наявності
- Код: 3535846237
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний М 2141 передній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2141-3506048, призначена для Москвич.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x490x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2141-3506048 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 2335, 2141 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
