Кран опалювача МОСКВИЧ 412, 2140 керамічний <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2141-8101150, призначена для Москвич.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x80x70мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2141-8101150 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Вентиляція, опалення |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

