
Наконечник тяги рульової ЗАЗ 1102 наруж. лів.(довгий)
480 ₴
- В наявності
- Код: 3734790445
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наконечник тяги рульової ЗАЗ 1102 наруж. лів.(довгий) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 1102-3414057-03, призначена для ЗАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x360x80мм., орієнтовна вага - 0,77000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1102-3414057-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.77000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
