
Олива моторна Кама Ойл 10W40 (Каністра 4л)
680 ₴
- В наявності
- Код: 4102292876
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Кама Ойл 10W40 (Каністра 4л)
Номер деталі 3509, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x120x280мм., орієнтовна вага - 4,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кама Ойл |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Висота | 280 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 190 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
