
Олива трансміс. FEBI SAE 75W GL-4 (Каністра 1л)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4102676267
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. FEBI SAE 75W GL-4 (Каністра 1л)
Номер деталі 21829, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x110x240мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: febi 21829 – высококачественное уни-версальное масло для всех механиче-ских коробок передач FE (экономиятоплива), которым необходимы маслас низкой вязкостью для снижениярасхода согласно указаниям произво-дителя.· Предоставляет возможностьэкономить топливо.· Высокая допустимая тепл.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| В'язкість масла по SAE | 75W |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 60 мм |
| Код запчастини | 21829 |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
