
Олива трансміс. FEBI SAE 75W-90 GL-5 (Каністра 1л)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4102676268
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. FEBI SAE 75W-90 GL-5 (Каністра 1л)
Номер деталі 32590, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x245x55мм., орієнтовна вага - 0,98000кг.
Примечание: febi 32590 – это полусинтетическоетрансмиссионное масло широкогодиапазона для механических коробокпередач и главных передач.· Высокая стабильность компонентов.· Обеспечивает надёжную защиту отизноса даже в сложных условияхработы главных передач подповышенной нагрузкой и привысоких.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| В'язкість масла по SAE | 75W-90 |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 110 мм |
| Код запчастини | 32590 |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
