
Олива моторна SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 (Каністра 4л)
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 4102817162
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 (Каністра 4л)
Номер деталі 5W-30, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x290x80мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
Примечание: Допомагає подовжити термін служби двигуна, захищаючи його від зносу, навіть у найскладніших умовах експлуатації промисловими маслами.Підвищена економія палива з відповідним скороченням викидів 1Нижче споживання масла і менша необхідність його доливанняДля бензинових, дизельних і газових двигу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shell |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 210 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴
