Масло моторн. <ДК> 10W40 SL/CF (Каністра 5л/4,5кг)<ДК> 10W-40 SL/CF (Канистра 5л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 10W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x175x275мм., орієнтовна вага - 4,16600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.16600 кг |
| Висота | 275 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 115 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

