Масло моторн. <ДК> 10W40 SG/CD (Каністра 5л/4,5кг)<ДК> 10W-40 SG/CD (Канистра 5л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 10W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x160x300мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SG/CD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

