Масло моторн. <ДК> 15W-40 SG/CD (Каністра 1л)<ДК> 15W-40 SG/CD (Канистра 1л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 15W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x85x240мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 15W-40 |
| Стандарт API | SG/CD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

