Масло моторн. <ДК> М10ДМ (Каністра 20л)<ДК> М-10ДМ (Канистра 20л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі М-10ДМ, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 225x280x370мм., орієнтовна вага - 16,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.20000 кг |
| Висота | 370 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 225 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

