Масло індустріальне <ДК> І-20А (Каністра 20л)<ДК> И-20 (Канистра 20л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі И-20, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 215x280x370мм., орієнтовна вага - 17,58900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Тип олії | Індустріальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.58900 кг |
| Висота | 370 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 215 мм |
| Код запчастини | І-20 |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Стан | Нове |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

