Масло моторн. <ДК> М-8В (Каністра 10л)<ДК> М-8В (Канистра 10л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі М-8В, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x190x310мм., орієнтовна вага - 9,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.40000 кг |
| Висота | 310 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

